CUMHURİYET KUPALARI SAHİPLERİNİ BULDU.

        Cumhuriyet  Kupası Satranç Turnuvası 141 satranç severin katılımıyla yapıldı. 22-23 Ekim günlerinde Muğla Üniversitesi Öğrenci Sarayı’nda  Final Dergisi Dershanesi sponsorluğunda gerçekleşen turnuva, küçük satranççıların ailelerinin de ilgisinin yoğunluğu nedeniyle tam bir şenlik havasında geçti. İki günlük heyecanın sonunda Kategorilerinde ilk üç dereceye giren sporculara kupa verilirken, Küçükler kategorisinde yarışan tüm sporculara ve öteki iki kategorideki ilk 10 sporcuya madalya verildi. Ödül töreninde konuşan İl Temsilcisi Cemalettin Yurdakul, Cumhuriyet Bayramı’nı bir hafta erken kutlamış olduk. Biz bu turnuvamızı gelenek haline getirdik. Final Dergisi Dershanesi üç yıldır sponsorluğumuzu yapıyor. Katılım ve yoğun ilgi bizi sevindiriyor. Bu ilgi, satrancı  Muğla’da sevdirdiğimizi ve doğru çalışmalar yürüttüğümüzü gösteriyor, dedi ve herkese katkısından dolayı teşekkür etti.

 Sporculara kupa ve Madalyaları İl Temsilci Yardımcısı Cemalettin Yurdakul, Final Dergisi Dershanesi Yöneticisi Ali Coşkun ve hakemler tarafından verildi. İki gün süren mücadele sonrasında kupa sahipleri belli oldu.

KÜÇÜKLER:

  1. Fatih Eren ALKAYA
  2. Nafiz Ediz İLHAN
  3. Yiğit TÜRKMEN

YILDIZLAR:

  1. Burhan DÜNDAR
  2. Şükrü Ersin YILMAZ
  3. Abdullah Doğukan DERE

AÇIK :

  1. Zeki KOÇ
  2. Sezgin TÜTÜNCÜ
  3. Kerem Nuri GÜRBÜZ

      Tüm kategorilerde sıralama ve fotoğraflar için ilgili linklere tıklayınız.

sıralamalar: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AliLRdCAOt5qdERIbkVYVHAtY2lDOFh1eS11TUZKdHc&hl=tr#gid=2          

foto   fotoğraflar: https://picasaweb.google.com/cemalettinyurdakul/CumhuriyetKupas23Ekim2011?authuser=0&feat=directlink 

ffoto 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !