DALAMAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TURNUVASI

 

DALAMAN KAYMAKAMLIĞI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ,

GENÇLİK VE SPOR MERKEZİ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI  OKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI

 

İki kategoride 13 Okul satranç takımının katılımıyla 12-13 Nisan 2008 tarihlerinde Dalaman Atatürk Spor Kompleksi salonunda gerçekleştirildi.Katılan tüm takımların mücadelesi ve sporcuları turnuvayı tamamlama kararlılığı görülmeye değerdi.Okulların (A),(B) ve (C) takımlarıyla katılabildikleri turnuvada 16 Yaş Altı(Yıldızlar) ve Küçükler kategorisinde takım ve masa dereceleri şöyle oluştu:

 

16 Yaş Altı(Yıldızlar)Takım Sıralaması

1.ÖZEL BURÇ MELTEM İ.Ö.O. (A)

2.ADİLE İHSAN MERMERCİ İ.Ö.O.

3.ÖZEL BURÇ MELTEM İ.Ö.O. (B)

4.ATATÜRK İ.Ö.O.

5.ÇİFTLİK İ.Ö.O.

6.HÜRRİYET İ.Ö.O.

Masa Dereceleri

1.Masa  Birincisi  :  Burak Yavuz         Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

              İkincisi     :  Semih Gümüş       Çiftlik İ.Ö.O.

              Üçüncüsü :  Ata Berk Çebi      Adile İhsan Mermerci İ.Ö.O.

 

2.Masa  Birincisi   :  Furkan Yılmaz     Adile İhsan Mermerci İ.Ö.O

              İkincisi     :  Burak Çevik          Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

              Üçüncüsü  : Cengizhan Altın   Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

 

3.Masa  Birincisi    : Recep Günel          Çiftlik İ.Ö.O.

               İkincisi     : Ebubekir Kartal    Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

              Üçüncüsü  : Yiğit Alp Çebi        Adile İhsan Mermerci İ.Ö.O.

 

4.Masa  Birincisi    : Gönülden Alev       Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

(Bayan) İkincisi      : Dilek Orhan           Atatürk İ.Ö.O.

              Üçüncüsü  : Sevde Öztürk        Adile İhsan Mermerci İ.Ö.O.

 

Küçükler Kategorisi Takım Sıralaması

1.Özel Burç Meltem İ.Ö.O. (A)

2.Özel Burç Meltem İ.Ö.O.  (B)

3.Karaçalı İ.Ö.O. (A)

4.Çiftlik     İ.Ö.O.

5.Karaçalı İ.Ö.O. (B)

6.Adile İhsan Mermerci İ.Ö.O.

7.Atatürk İ.Ö.O.

 

Masa Dereceleri

1.Masa Birincisi     :Fethi Abalı                 Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

             İkincisi        :Cihan Şahin              Karaçalı İ.Ö.O.

             Üçüncüsü    :Berkay Yılmazerli    Çiftlik İ.Ö.O.

 

2.Masa Birincisi      :Samed Orhan            Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

              İkincisi        :Harun Sözen             Karaçalı İ.Ö.O.

              Üçüncüsü    :Şeref Arslan              Çiftlik İ.Ö.O.

 

3.Masa  Birincisi      :Onur Balcı                 Karaçalı İ.Ö.O.

               İkincisi       :Bedirhan Teke           Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

               Üçüncüsü   :Taha İ. Muchan         Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

 

4.Masa  Birincisi      :Fatma Nur Köse        Özel Burç Meltem İ.Ö.O.

(Bayan) İkincisi        :Zeynep Sözen            Karaçalı İ.Ö.O.

               Üçüncüsü    :Begüm Güzel            Atatürk İ.Ö.O.

 

Turnuvaya katılan tüm takımlarımızı ve sporcularımızı kutlarız..

 

FOTOĞRAFLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !